HİZMETLER

Kurumsal Taşımacılık

DIKKAT ETMENIZ GEREKENLER

Kurumsal uygulaması aracılığı ile kısa zaman zarfında nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğu tecrübe ile ön plana çıkan kurumsal taşımacılık müşteriye güven duygusunun aşılanmasını sağlayarak titiz sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Başta tekstil olmak üzere tüm taşıma işlemlerinin uygulamaya alınmasını sağlayan kurumsal taşımacılık ofis ve büro taşımacılığında da birinci sınıf kaliteye sahip sonuçların doğrulmasını sağlamaktadır. Askılı taşımacılık hizmeti misyonunu geliştiren kurumsal taşımacılık aynı zamanda sigorta kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir. A dan Z ye nakliyat hizmeti sunan kurumsal taşımacılık telefon araılığı ile irtibatın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Uzman ekipmanlar ile profesyonel sonuçların oluşmasını sağlayan kurumsal taşımacılık elde edilen raporlar aracılığı ile hizmet vermektedir. Hassas ürünleri paketleme aracılığı ile koruyarak güven kavramını ön plana alan kurumsal taşımacılık prosedürler aracılığı ile hizmet vermektedir.

 

Oluşturulan hiyerarşi ile eşyaların sınıflandırılarak taşınmasını öngören kurumsal taşımacılık hizmeti personeller aracılığı ile a kaliteye sahip sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Ürün değerini ön plana alarak paketleme işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren kurumsal taşımacılık meydana gelen teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile ön plana çıkan kurumsal taşımacılık ambalajlama ve paketleme servisi ile taşınacak eşyanın durumunu belirlemektedir. Ekspertiz eşyanın analiz sürecini başlatan kurumsal taşımacılık aynı zamanda elde edilen maliyeti kurumsal temsilciler aracılığı ile sunmaktadır. Karşılıklı sözleşme dahilinde prosedürü işleme alan kurumsal taşımacılık müşteri ile arasındaki güven kavramının ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Sorunsu taşımacılık hizmetini sözleşme dahilinde gerçekleştiren kurumsal taşımacılık aynı zamanda oluşan problemlerin neticeye kavuşmasına yönelik sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Taşıma uygulamasına hakim olan kurumsal taşımacılık sahip olduğu gelişmiş imkanlar aracılığı ile bir durum neticesinde oluşacak problemin sona ermesini sağlamaktadır. Bazı nedenlerden dolayı yapamayacağı hiçbir işin sözünü müşterisine aşılamayan kurumsal taşımacılık 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini birinci sıraya alarak profesyonel verilerin elde edilmesini sağlayan  araç boyutunun sahip olduğu tonaj ve sayısına göre hareket etmektedir. Sigorta işlemlerini de ön plana alan kurumsal taşımacılık nakliyat taşımacılığını müşteri memnuniyeti ile derecelendirmektedir. Sahip olduğu sektörde uygun fiyatlar aracılığı ile hizmet veren kurumsal taşımacılık ekspertiz işleminin de uygulamaya alınmasını sağlamaktadır.

 

Ekspertiz işlemi diye adlandırılan bu uygulama taşınacak eşyaların fiyatını biçerek, mallara uygunluk gösteren araçların elde edilmesini sağlamaktadır. Eleman sayısının belirlenerek eşyaların demonte edildiği yerden alınmasını sağlayan kurumsal taşımacılık aynı zamanda sarma ve paketleme işlemlerini de uygulamaya almaktadır. Güven kavramını ön plana çıkararak taşıma işleminin gerçekleşmesini sağlayan kurumsal taşımacılık monte işlemlerinin de birinci sınıf kaliteye sahip uzmanlar tarafından işleme alınmasını sağlamaktadır. Müşteri bütçesini düşünerek hareket eden kurumsal taşımacılık şehirlerarası ve şehirler içi taşımacılığı gerçekleştirmektedir. İnternet ve telefon aracılığı ile hizmet anlayışının desteklenmesini öngören kurumsal nakliyatkoşullarına uygunluk göstererek çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri ile karşılıklı güven dâhilinde hareket eden kurumsal taşımacılık firma hüviyeti ve sahip olduğu teknolojik altyapısı ile hareket etmektedir. Kısa zaman zarfını hedef alarak etkili sonuçların elde edilmesini sağlayan kurumsal taşımacılık sahip olduğu sektörde başarılı ve kalıcı üstünlükler elde etmektedir. Sosyal yenilikleri yakından takip ederek a sınıf kaliteye sahip sonuçların elde edilmesini sağlayan kurumsal taşımacılık lojistik sektöründe de çalışmalar göstermektedir. Belli bir plan dâhilinde önerilen adımları işleme alan  istenilen beklentiler doğrultusunda hareket etmektedir. Sizlerde lokasyonunuza en yakın  aracılığı ile irtibata geçerek elde ettiğiniz veriler doğrultusunda nakliyat işleminin uygulamaya alınmasını sağlayabilirsiniz.

GELİŞMELER İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN :